Aktualności

WYCIECZKI

Wrzesień był dla naszych uczniów bardzo intensywnym miesiącem. Większość klas ze swoimi wychowawcami wybrała się na wycieczki. Oprócz wypadów do kina czy na ognisko, uczniowie klas czwartych, szóstej i siódmych zwiedzili Lublin, gdzie wzięli udział w warsztatach z robotyki oraz w grze terenowej, podczas której rozwiązywali zagadki na temat miasta. Klasy trzecie pojechały do Warszawy, gdzie obserwowały stolicę z tarasu widokowego na Pałacu Kultury, zwiedziły lotnisko, a także odbyły przejażdżkę metrem. Klasy ósme natomiast, także w Warszawie, pokonały trasę śladami bohaterów książki "Kamienie na Szaniec".

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych nauczyciele tych przedmiotów zorganizowali w naszej szkole quizy i specjalne zadania. Uczniowie z dużym zaangażowaniem włączyli się w rozwiązywanie zagadek na temat krajów europejskich. Mamy nadzieję, że taki sposób zdobywania wiedzy podobał się naszym uczniom i chętnie wezmą udział w podobnych przedsięwzięciach w przyszłości.

DZIEŃ UŚMIECHU

Dzień Uśmiechu to kolejny wyjątkowy dzień w oddziałach dzieci 5 i 6- letnich. Nietypowe dni w przedszkolu cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nasze przedszkolaki z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem uczestniczą we wszystkich działaniach. 1 października był z pewnością uśmiechniętym dniem.

DZIEŃ SPADAJĄCEGO LIŚCIA

Dnia 23 września w oddziałach przedszkolnych rozpoczął się cykl "nietypowych dni w przedszkolu". Celem tych zajęć jest rozwijanie pasji i umiejętności dzieci w wesołym i ciekawym wydaniu. Pierwszym takim dniem w naszym przedszkolu był "Dzień Spadającego Liścia".

DZIEŃ OTWARTY

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek tj. 4 października od godziny 16:00 do 17:00.

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się dnia 1 września w środę. O godzinie 8:00 zapraszamy na mszę św, a po mszy o godzinie 9:30 spotykamy się w szkole. Klasy młodsze zbierają się na sali gimnastycznej, natomiast klasy 4-8 w następujących salach:

  • klasa IVa - sala 117

  • klasa IVb - świetlica

  • klasa Va - sala 102

  • klasa Vb - sala 7

  • klasa VI - sala 5

  • klasa VIIa - sala 4

  • klasa VIIb - sala 106

  • klasa VIIc - sala 105

  • klasa VIIIa - sala 111

  • klasa VIIIb - sala 112

Prosimy uczniów o przyniesienie obuwia na zmianę oraz o przestrzeganie zasad sanitarnych (zachowanie dystansu, dezynfekcję rąk i zasłanianie maseczkami nosa i ust).

Serdecznie zapraszamy!